Nadruk - co i jak

Długopisy reklamowe z nadrukiem - co może się na nich znaleźć?

Cienkopisy promocyjne

Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów wybieranych przez przedsiębiorców. Jest to w gruncie rzeczy niedroga, ale skuteczna reklama, biorąc pod uwagę, że długopis jest rzeczą przydatną w życiu codziennym. Długopisy reklamowe oczywiście posiadają nadruk.

Ten zaś powinien zawierać możliwie najwięcej informacji o naszej firmie, a przynajmniej powinien się z nią w jakiś sposób kojarzyć. Może to być zatem nasze logo, ale i dane adresowe, telefon, e-mail itp. Wszystko, co ułatwi klientowi kontakt z nami.

Wkład

Długopisy z nadrukiem mogą także prezentować jakieś hasło reklamowe charakteryzujące naszą firmę, bądź pojedyncze słowa odnoszące się w jakiś sposób do profilu naszej działalności. Długopisy reklamowe mogą przybierać różne postacie. Co prawda wkład sam w sobie nie będzie się różnił, ale za to mamy okazję wybrać obudowę dla takiego długopisu. Najpopularniejsze są zdecydowanie zwykłe długopisy z plastikową obudową. Korzystamy z nich każdego dnia i są po prostu praktyczne.

Wyższymi standardami odznaczają się długopisy z kategorii EKO, czyli obudowane w drewno bądź tzw. sklejkę. Jeśli natomiast chcemy jakiemuś klientowi pokazać, że jest dla nas szczególnie ważny, możemy wybrać długopisy o metalowej obudowie i bardzo ekskluzywnym wyglądzie.

Na ostatnich dwóch typach długopisów bardzo często wykonywane są grawery, w zależności oczywiście od tego, co wybierze klient. To jaki długopis wybierzemy, i jak będzie wyglądał projekt nadruku czy graweru wpływa w pewnym sensie na to, jak zostaniemy odebrani przez klienta.