Markowy długopis reklamowy

Długopisy Visconti z nadrukiem reklamowym

Jeśli chcemy skutecznie dać o sobie znać potencjalnym klientom, powinniśmy wypróbować długopisy reklamowe z nadrukiem - jest to doskonała forma reklamy. Szczególne godne polecenia w tym względzie są naturalnie długopisy marki Visconti - są one bardzo atrakcyjne, solidnie wykonane i do tego ładnie piszą.

Przede wszystkim warto powiedzieć kilka słów na temat włoskiej firmy Visconti, która od jakiegoś już czasu należy do ścisłej czołówki na rynku artykułów papierniczych. Przede wszystkim warto nadmienić, że długopisy i pióra Visconti powstają przy użyciu niezwykłych materiałów jak np.: celuloid, bakelit, żywica oraz ebonit. Wykańczane są one natomiast złotem, srebrem, irydem lub platyną. Sprawdzą się one jako ekskluzywne długopisy reklamowe z nadrukiem.

Szczególnie ekskluzywną kolekcją długopisów Visconti jest Homo Sapiens. Są to produkty, których ceny sięgają nawet do 1000 zł. Korpusy piór i długopisów Homo sapiens wykonano ze skały wulkanicznej, wszystkie części z metalu natomiast sporządzono z prawdziwego brązu.

Jeśli szukamy długopisu, który będzie stanowił doskonały prezent dla jakiegoś kontrahenta, to na pewno seria Homo Sapiens będzie dobrym wyborem. Te długopisy reklamowe z nadrukiem na pewno zrobią wrażenia na każdym.