Automatyczne długopisy reklamowe z nadrukiem

Czym różnią się długopisy automatyczne od długopisów nieautomatycznych? To pytanie z rzędu dość prostych, niektórzy jednak przez pewien czas będą się nad tym głowić. Tymczasem sprawa jest bardzo łatwa: te długopisy, w których wkład się wysuwa i wsuwa, są automatyczne. Czyli, innymi słowy, są takimi te długopisy reklamowe z nadrukiem (i niekoniecznie reklamowe), które posiadają sprężynkę, pozwalającą chować wkład.

Chowanie wkładu jest bardzo wygodne, przede wszystkim dlatego, że zabezpiecza się ubranie i wszystko dookoła przed ewentualnymi zabrudzeniami. Tak się bowiem składa, że jeśli długopis reklamowy z nadrukiem nie ma charakteru automatycznego i posiada zamiast mechanizmu zwykłą zatyczkę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej lub później ta zatyczka zostanie zgubiona. Tak się dzieje w większości przypadków.

Jeśli natomiast zatyczka zostanie zgubiona, czy to zwykły długopis, czy długopis reklamowy z nadrukiem, wszystkie - jak jeden mąż - zaczną nas brudzić. A chyba nikt nie lubi plam z atramentu. Są one niezwykle trudne do usunięcia i nawet wybielacze oraz odplamiacze często sobie z nimi po prostu nie radzą. Lepiej więc na zimne dmuchać i inwestować w długopisy, które posiadają mechanizm automatyczny.

admin