Wielofunkcyjne długopisy reklamowe z nadrukiem

Długopisy odróżniają się od siebie przede wszystkim zewnętrzną obudową. Nawet jeden producent wytwarza wiele różnych modeli długopisów. Często wykonywane są oddzielne serie na zamówienia, na przykład na potrzeby reklamowe. Oprócz wykorzystania w tym celu długopisów reklamowych z nadrukiem stosuje się również długopisy wielofunkcyjne w celu zwiększenia zainteresowania takim przedmiotem, a tym samym nadrukiem na nim się znajdującym.

Dlatego coraz częściej na różnych prezentacjach pojawiają się w formie upominków długopisy, spełniające również rolę dziurkacza, czy krótkiego nożyka. Nadal są one długopisami reklamowymi z nadrukiem o wzbogaconej wersji. Przyciągają wzrok przechodniów, co daje większą szansę na udaną promocję.

Większe zainteresowanie, szczególnie wśród mężczyzn wzbudzają również długopisy z funkcją płaskiego śrubokręta czy przyrządu do usuwania osłony z kabli. Połączenie tych dwóch odmiennych funkcji w długopisie możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiedniej obudowy zewnętrznej.

Dzięki jej określonej konstrukcji można w miniaturowej postaci zastosować różne dodatkowe funkcje długopisów. Są to wtedy nie tylko długopisy reklamowe z nadrukiem, ale mogą spełniać rolę otwieracza, temperówki lub stać się samochodem wyścigowym.

admin